Hakkımızda | Vize Danışmanlık Merkezi

"DÜNYA AVUCUNUZUN İÇİNDE!"

2008 yılında "En yeni iletişim ve teknolojiyi kullanarak müşterilerine en doğru çözümleri sunmak" ilkesi ile yola çıkan Vize Danışmanlık Merkezi, geçen 10 yıllık süreçte Türkiye’de kurumsal müşterilerine ve bireysel müşterilerine etik, dürüst, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi başarmıştır.

2008 yılından beri Türkiye'nin en büyük vize şirketleri arasında yer alan ve kurulduğu günden buyana 100 000 den fazla müşterisine % 90 başarı oranı ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin vizelerini almaya ve müşterilerinin seyahatlerini planlamaya devam etmektedir.

7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli geri bildirim politikası ile kendi müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten ve yöneten Vize Danışmanlık Merkezi 2010 yılından sonra Türkiye’de yabancı yatırımların artması ve yabancı çalışan sayısının artması ile bir ilke imza atıp, Türkiye’deki yabancıların çalışma izni, oturma izni ve vatandaşlık işlemleri gibi tüm işlemlerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Türkiye’de kurumsal müşterilerine ve bireysel müşterilerine etik, dürüst, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye bu konuda da devam etmektedir.

Vize Danışmanlık Merkezi, sürekli gelişerek, yenilikleri takip ederek ve bilgilerini güncelleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm dosyalarını titizlikle ve en ince ayrıntısına kadar eksiksiz hatasız ve doğru şekilde hazırlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sizin için önemli olan bizim içinde önemlidir.
Zamanınız ve İhtiyaçlarınız bizim için çok önemli
Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz…