Avustralya Vizesi | Vize Danışmanlık Merkezi

Avustralya Vizesi

Avustralya vize işlemleri Vize Danışmanlık Merkezi tarafından özenle ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Avustralya vizesi için başvuru yapabilmeniz için en az 1 yıllık geçerli bir pasaportunuzun olması gerekmektedir. Vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken ufak ama çok önemli detaylar vardır. Bazen küçük bir detay başvurunuzu tekrardan yapmanıza ve bütün ücretleri yeni baştan tekrardan ödemenize ve vakit kaybetmenize neden olabilir.
Ayrıca Avustralya Konsolosluğu’na gerekli olan evrakların İngilizce tercümelerinin yapılarak verilmesi ve İngilizce Vize Niyet mektubu yazılması gerekmektedir. İngilizce Niyet Mektubu sizin gidiş amacınızı özetleyen önemli bir mektup olduğu için amacınıza yönelik yazılması, doğru eksiksiz bilgilerin verilmesi çok önemlidir. Vize Danışmanlık Merkezi 10 yıllık vize tecrübesi ve uzman kadrosu ile siz değerli misafirlerimizin vize dosyasını eksiksiz ve hatasız olarak güvenli bir şekilde yapmaktadır.
Avustralya vizesi ancak online yapılabilir. Tüm turistik, öğrenci ve ticari vizeler Ankara Konsolosluğu tarafından değerlendirilir. Vize Danışmanlık Merkezi Türkiye’nin tüm illerine Hizmet Vermektedir.

Not: Avustralya Konsolosluğu parmak izi uygulamasına geçmiştir. Tüm Türkiye’den vize dosyanızı eksiksiz, hatasız, güvenli bir şekilde hazırlamak ve parmak izi randevusu almak için Vize Danışmanlık Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Parmak izi randevuları sadece Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.

Avustralya Turist Vizesi

Avustralya Konsolosluğu 3, 6 ve 12 aya kadar turistik vize verebilmektedir.
Kısa süreli turistik vize aile-akraba-arkadaş ziyaretleri, yine aynı süre zarfında gerçekleştireceğiniz kurs, staj, eğitim amaçlı başvurular, iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri gibi amaçlarla Kanada’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize Danışmanlık Merkezi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Avustralya Öğrenci Vizesi

180 günden daha fazla süre ile Avustralya’ da yaşamak isteyenler için gerekli olan vize tipidir. Uzun süreli eğitim, iş, aile birleşimi vs Uzun süreli kalacaklar için verilen bir vize türüdür. Vize Danışmanlık Merkezi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Avustralya Ticari Vize

Kısa süreli 90 güne kadar iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri, iş görüşmeleri gibi amaçlarla Avustralya’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize Danışmanlık Merkezi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Vizem ne kadar Sürede Çıkar

Kanada vizesi ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Avustralya Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre 4-5 hafta ‘ya da çıkabilir.

Nasıl Yardımcı olabiliriz


Sizin yapmanız gereken tek şey sizden istenilen evrakları tarafımıza ulaştırmak. Üstelik yol ücreti, kargo masrafı ve diğer sürpriz ücretler yok. Biz sizin adınıza tüm işlemlerinizi takip ediyoruz. Sizin için tüm, otel, uçak, seyahat sağlık sigortası işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Parmak izi, randevu almak, sıra beklemek gibi zamanınızı alan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Vize Danışmanlık Merkezi olarak dosyanızı eksiksiz, hatasız tam bir şekilde konsolosluklara veriyoruz. Türkiye‘nin neresinde olursanız olun pasaportunuzu güvenli bir şeklide vizenizle birlikte istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz
Bu Sizin Yol Hikâyeniz…

Vize Evrak Listesi 2020

"Üstün Müşteri Deneyimi"

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.